PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristatomos paštu, per kurjerį arba kai kuriais atvejais į paštomatą.

Paštu prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje. Prekės siunčiamos registruota nepirmenybine pašto siunta. Perkant prekių už 10 eurų arba daugiau, pristatymas paštu nemokamas. Perkant mažiau negu už 10 eurų, pristatymas paštu kainuoja 2 eurus. Siuntimas paštu gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų nuo prekių perdavimo paštui.

Per kurjerį prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją. Prašome nesirinkti šio pristatymo būdo į Kuršių Neriją.
Pristymas per kurjerį yra nemokamas perkant prekių už 15 eurų arba daugiau. Perkant mažiau negu už 15 eurų, pristatymas per kurjerį kainuoja 3 eurus. Per kurjerį prekės pristatomos pirkimo metu nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas po jų išsiuntimo.

Pirkėjui pageidaujant, prekės gali būti pristatomos į paštomatą. Tinkamiausia produktų laikymo temeratūra yra +5-+25 ºC. Pasirinkus pristatymą į paštomatą, jas atsiimti rekomenduojame iš karto, gavus pranešimą apie prekių gavimą. Pristatymas į paštomatą nemokamas perkant prekių už 15 eurų arba daugiau. Perkant mažiau negu už 15 eurų, pristatymas į paštomatą kainuoja 3 eurus. Į paštomatą prekės pristatomos sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo.

Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas gavus apmokėjimą už prekes.

SVARBU!
1. Įsitikinkite, kad pirkimo metu nurodėte tikslų ir pilną pristatymo adresą. Neteisingai nurodžius pristatymo adresą, prekių grąžinimui bei pakartotinam siuntimui patirtos išlaidos yra Pirkėjo atsakomybė.
2. Atsiimant prekes būtinai patikrinkite, ar siunta nepažeista. Jei gavote pažeistą siuntą, būtinai pažymėkite tai gavimo dokumente.