Apie mus

Elektroninėje parduotuvėje nakvisa.lt  galite įsigyti Lifeplan products Limited (Jungtinė Karalystė) pagamintų produktų tiesiogiai iš gamintojo atstovo Lietuvoje - UAB "Amberfarma" (maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris 130012956).

Čia rasite didesnį  negu vaistinėse Lifeplan ir Healthilife maisto papildų asortimentą bei patrauklių kainų pasiūlymų.

Visi elektroninėje parduotuvėje parduodami produktai yra notifikuoti Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje. Jų sudėtis ir ženklinimas yra įvertinti ir ir patvirtinti tarnybos ekspertų.

Daugiau nei 20 metų Lifeplan ir Healthilife maisto papildais prekiauja dauguma Lietuvos vaistinių, o Lietuvos moterų pamėgtas Healthilife nakvišų aliejus išlieka vienu iš populiariausių nakvišų aliejaus produktų Lietuvoje.

Nuo pat įkūrimo 1983 metais kompanija Lifeplan Products Limited nuolat investuoja į produktų gamybos tobulinimą ir siekia gaminti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus. Visi Lifeplan products Ltd. maisto papildai pagaminti Jungtinėje Karalystėje laikantis geros gamybos praktikos reikalavimų, ISO 9001 standartų. Gamyba yra akredituota JK vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo tarnybos (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency (MHRA).

Šiuo metu kompanija eksportuoja produktus į daugiau nei 40 pasaulio šalių, o asortimente - daugiau nei 280 pozicijų. Nuoseklus augimas, inovacijos ir vis pasipildantis naujų produktų asortimentas leidžia Lifeplan Products Ltd. vadintis vienu lyderiaujančių maisto papildų gamintojų Jungtinėje Karalystėje.