GRĄŽINIMO POLITIKA

Elektroninėje parduotuvėje www.nakvisa.lt parduodami tik kokybiški ir originalūs maisto papildai, medus bei kosmetika. Maisto papildas yra maisto produktas. 

Pagal LR Vyriausybės patvirtintas Mažmeninės prekybos taisykles tinkamos kokybės maisto prekės ir kosmetika yra nekeičiamos ir negrąžinamos.
Prekė laikoma tinkamos kokybės, jei ji atitinka elektroninėje parduotuvėje pateiktą prekės charakteristiką, jei nėra pasibaigęs jos tinkamumo vartoti terminas, jei sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų medžiagų, jei nepažeista prekės pakuotė ir jei nėra pakitusi prekės išvaizda, kvapas ar konsistencija.

Jei vis dėlto gavote netinkamos kokybės prekę, turite teisę:
   1. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę Pardavėjo sąskaita
   2. grąžinti prekę Pardavėjui ir atgauti sumokėtus  pinigus

Jei gavote netinkamos kokybės prekę, praneškite mums apie tai telefonu 8 65599633 arba elektroniniu paštu info@nakvisa.lt per 14 dienų nuo prekių gavimo. Pranešime nurodykite įsigytos prekės pavadinimą, įsigijimo PVM sąskaitos faktūros numerį, savo vardą ir pavardę bei nurodykite pekės trūkumus. Taip pat nurodykite, kurį kompensavimo būdą pasirenkate.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų ir pilnų duomenų pateikimą pranešime.

Gavę pranešimą, susisieksime su Jumis per 3 darbo dienas.

Jei pasirenksite grąžinti prekę ir atgauti sumokėtus pinigus, pinigus grąžinsime pavedimu per 3 -5 (tris-penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo. Jei už prekę buvo mokėta pavedimu, pinigus grąžinsime į sąskaitą, iš kurios buvo mokėta. Jei buvo mokėta grynaisiais pinigais - į nurodytą banko sąskaitą. 

Jei bus patirtos prekės grąžinimo išlaidos, kompensuosime jas pateikus išlaidas įrodančio dokumento kopiją.

Jei pasirinksite, kad netinkamos kokybės prekė būtų pakeista tokia pačia tinkamos kokybės preke, naują prekę pristatysime savo sąskaita.

Jei kiltų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@nakvisa.lt arba telefonu 8 655 99633.

Jei Jūsų netenkina pasiūlytas problemos sprendimo būdas, turite galimybę pateikti prašymą arba skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (www.vvtat.lt) arba galite užpildyti prašymo formą elektroninių ginčų sprendimo platformoje.

Elektroninių ginčų sprendimas