Cholasitrol N60

CHOLASITROL N60

visi produktai A-Z

Maisto papildas. Normaliam cholesterolio kiekiui palaikyti

17.80 €
Būsena: Prekė išparduota
  • Įdėta augalų sterolių
  • Tinka vegetarams
  • Be pridėtinių dažiklių
  • Be konservantų
  • Be kvapiųjų medžiagų

Cholasitrol®

Cholasitrol yra augalinis maisto papildas, normaliam cholesterolio kiekiui palaikyti.

Augaliniai steroliai ir monakolinas K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas augalinių sterolių poveikis atsiranda per parą jų suvartojant ne mažiau kaip 0, 8 g. Teigiamas monakolino K poveikis pasireiškia per parą jo suvartojant 10 mg.
Šiuos teiginius yra patvirtinusi Europos maisto saugos agentūra, įvertinusi turimą mokslinę informaciją.

Cholasitrol sudėtyje dar yra patentuoto bergaminio citrinmedžio ekstrakto SelectSIEVE®, kuriame ypač daug polifenolių (60%), tarp kurių neoeriocitinas, neoesperidinas, naringinas, brutieridinas, melitidinas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

ĮSPĖJIMAI. Pacientai, vartojantys cholesterolio kiekį kraujyje mažinančius vaistus, produktą gali vartoti tik prižiūrimi gydytojo. Produktas neskiriamas žmonėms, kuriems nereikia kontroliuoti cholesterolio kiekio kraujyje.  Per parą negalima suvartoti daugiau kaip 3 g įdėtų augalų sterolių. Produktas gali netikti nėščių ir krūtimi maitinančių moterų bei mažesnių kaip 5 metų vaikų mitybai. Maisto produktas turi būti subalansuotos ir įvairios mitybos dalis, o siekiant palaikyti karotenoidų kiekį reikia dažnai valgyti vaisius ir daržoves.

 

Dviejose tabletėse yra:

 

Augalinių sterolių

800 mg

 

Raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių

400 mg

 

   kuriuose monakolino K

 

10 mg

SevectSIEVE® bergaminio citrinmedžio ekstr.,      

200 mg     

 

    kuriame polifenolių

 

120 mg

VARTOJIMAS. Gerti po dvi tabletes per dieną valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti kaip maisto pakaitalo.

SUDEDAMOSIOS DALYS. Dikalcio fosfatas (užpildas), augaliniai steroliai (iš sojos), mikrokristalinė celiuliozė (užpildas), raudonosiomis mielėmis fermentuoti ryžiai, SelectSIEVE® bergaminio citrinmedžio ekstraktas (60% polifenolių), skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatorius), riebalų rūgštys (lipnumą reguliuojanti medžiaga), lipnumą reguliuojančios medžiagos - silicio dioksidas ir riebalų rūgščių magnio druskos; hidroksipropilmetilceliuliozė (glajinė medžiaga), titano dioksidas (dažiklis), polidekstrozė (stabilizatorius), talkas (lipnumą reguliuojanti medžiaga), trigliceridai, geltonasis geležies oksidas (dažiklis).

Grynasis kiekis 90 g.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas Lifeplan Products Ltd., Lutterworth, Leicestershire LE17 4ND, Jungtinė Karalystė

 

 

  • Kodėl svarbu žinoti cholesterolio kiekį savo kraujyje

    Išgirdę žodį „cholesterolis“ mes iš karto pagalvojame apie aterosklerozės, ifarkto ar insulto grėsmę. Lietuvoje tai ypač opi  problemą, nes apie 50 procentų visų mirčių yra nuo širdies ir kraujagyslių ligų, o tai reiškia, kad kas antras miręs žmogus mirė nuo insulto arba infarkto.

    Plačiau